Nieuws

A.s. zaterdag nieuwsjaarsreceptie!
dinsdag, 02 januari 2018 21:37

A.s. zaterdag nieuwsjaarsreceptie!

Gezien het grote succes van de voorgaande edities van de gezamenlijke nieuwjaarsreceptie is besloten ook dit jaar weer een nieuwjaarsreceptie voor leden, sponsoren en vrijwilligers te organiseren. Samen kunnen we terugkijken op een sportief jaar met een bloeiend verenigingsleven in Hengevelde. Dit was niet mogelijk geweest zonder de inzet en toewijding van onze leden, sponsoren en vrijwilligers.

Graag heffen wij met jullie het glas op het nieuwe jaar! Daarom nodigen wij jullie uit voor een gezellige en informele nieuwjaarsborrel op zaterdag 6 januari a.s. vanaf 20.00 uur in de kantine van WVV'34.

Programma:
20.00 uur            Ontvangst van onze leden, sponsoren, ereleden, vrijwilligers en jeugdleden vanaf de A-jeugd.
20.15-20.45 uur  Opening - terugblik op het afgelopen jaar door een gastspreker die op eigen humorvolle wijze het jaar zal toelichten.
vanaf 20.45 uur   Borreltijd - gezellig samenzijn onder het genot van een hapje en een drankje mmv DJ Kasper Put. 

Graag tot a.s. zaterdag!

Namens de gezamenlijke besturen,
WVV'34, WHC, WTC, Cupido en Loopgroep Hengevelde

© 2017 WVV'34. All Rights Reserved. Designed By MarkT-DEsign

Zoeken